Novinky
10.4.2014
Martina Škardová: „Na můj vkus se jelo až příliš rychle!“

Velmi vydařený vstup do sezóny zažila na Valašské rally posádka Jan Sýkora – Martina Škardová. Přestože neměla k dispozici svoji Fiestu R5 a startovala s vypůjčenou Fabií S2000, pohybovala se hned od úvodní rychlostní zkoušky v popředí klasifikace. V cíli jí nakonec patřilo druhé místo, které je na valašské půdě jejím dosavadním maximem.

21.12.2013
Soutěžáci se podepisovali pro dobrou věc

Vánoční svátky se sice teprve blíží, avšak skupina několika soutěžáků si zahrála na Ježíška už nyní. Ve spolupráci s neziskovou organizací SPOLU DĚTEM, která pomáhá, jak je z názvu patrné dětem, vyrůstajícím v dětských domovech a pěstounských rodinách, se zúčastnili charitativní autogramiády v prostorách hypermarketu Albert Klatovy Vánoční Jarmark dětí z dětského domova Měcholupy.

26.11.2013
Soutěžáci podpoří charitativní akci pro dětský domov

Ve spolupráci s neziskovou organizací SPOLU DĚTEM, která pomáhá dětem, vyrůstajícím v dětských domovech a pěstounských rodinách, a za přispění Nadačního fondu Albert – v rámci grantového programu Nadační fond Albert dětem – proběhne 14. prosince 2013 v prostorách hypermarketu Albert Klatovy Vánoční Jarmark dětí z dětského domova Měcholupy.

14.8.2013
Třicetibodový návrat Sýkory a Škardové

Velmi vydařený návrat do kokpitu soutěžního vozu po havárii na Bohemii zažili Jan Sýkora a Martina Škardová. Na své domácí EPLcond Rally Agropa bojovali hned od úvodní vložky o nejvyšší příčky. Po nejrychlejším čase ve dvou rychlostních zkouškách nakonec obsadili druhé místo v absolutním pořadí a první v rámci sprinterského šampionátu.

20.7.2013
Na Sychrově jsem utratil svůj start v Kostelci

Ještě na úvodních kilometrech předposlední rychlostní zkoušky Rally Bohemia to vypadalo, že první oficiální start (nejen v českém, ale i v mezinárodním měřítku) nového speciálu Ford Fiesta R5 by mohl skončit úspěchem. Posádka Sýkora – Škardová s ním jezdila časy srovnatelné s absolutní špičkou, bojující o místa na stupních vítězů a na své konto si dokonce připsala i první nejrychlejší čas tohoto vozu v cíli rychlostní zkoušky.

20.7.2013
Rally Bohemia 2013

Mezinárodní premiéru naší nové soutěžní zbraně Fiesty R5 ukončila nehoda v RZ17. Cestu soutěží mapuju reportáž Rally Magazínu speciál. Mediální atraktivitu posádky dokazují hned 4 onboardy. Z městské speciálky RZ1 , první vítězství nového vozu v RZ2, malá krize v RZ12 a srážka s moste v RZ17. Do fotogalerie přispěl kromě Marka Sekáče i Robert Balcar.

18.7.2013
Rally Bohemia 2013

Všem fanouškům a soupeřům chceme poděkovat za podporu a starost a vzkázat, že jsme oba v pořádku. Na autě se bude vehementně pracovat, abychom mohli co nejdříve zas vyrazit na tratě. Věříme, že jsme se poučili z chyby a příště už budeme mít lepší odhad Honza a Martina.

12.6.2013
Místo testu v Anglii vítězství v Krkonoších

Obrovského úspěchu dosáhli na Rally Krkonoše Jan Sýkora a Martina Škardová, kteří vybojovali podruhé v kariéře absolutní vítězství v podniku MČR sprintrally. Jejich start byl přitom ještě v úterý výrazně ohrožen – Honza totiž zvažoval, zdali neupřednostní testování toužebně očekávané Fiesty R5 ve Skotsku. Tam se nakonec vypravili Jan Šlehofer a Martin Popilka a Sýkora Racing tak „válčil“ na dvou frontách.

9.6.2013
Krkonoše záležitostí Sýkory

Oblíbený Syky měl poněkud hektický víkend. Jeho Lancer krátce před soutěží putoval k novému majiteli, týmový "vyslanec" Honza Šlehofer byl omrknout v M-Sportu Fiestu R5 a Honza Sýkora s Martinou Škardovou usedli do Fabie S2000 na Rally Krkonoše. Po třetím čase na úvodním testu se Sýkora na dvojce posunul do vedení, které držel a navyšoval až do cíle.

6.5.2013
Chceme si zvykat na áčkovou techniku

Vydařenou premiéru s fabií S2000 absolvovali na Galaxy GRS Rally Lužické hory Jan Sýkora a Martina Škardová. Jejich hlavní prioritou je zvykat si na áčkovou techniku před přestupem do fiesty R5. Čtvrté místo absolutně a druhé do klasifikace sprintrally je každopádně velmi příjemným bonusem.

3.5.2013
Rally Lužické hory 2013

Premiéra s vozem S2000 na takřka domácí trati, body za 2 místo, spousta přátel a fanoušků kolem v servisu i kolem trati, znamenala vynikající závod. Galerie z testů ve čtvrtek a pátek a ze sobotního závodu pořízené Markem Sekáčem. Onboardy z RZ2 a RZ4. Reportáže Rally Magazínu Speciál a Světa Motorů.

25.4.2013
Jan Sýkora hlásí premiéru se Super 2000. A nejen to…

Hned dvojí změnu techniky letos plánují Jan Sýkora a Martina Škardová. Tu první uskuteční už při své oblíbené Galaxy GRS Rally Lužické hory, když vymění tradičního lancera za fabii Super 2000. Zhruba v polovině roku se pak na dílně týmu Sýkora Racing objeví vytoužená Fiesta R5, která bude fanouškům slavnostně představena během června ve svijanském pivovaru.

26.12.2012
Jan Sýkora plánuje změnu techniky

Po své nejlepší životní sezoně činí Jan Sýkora další krok ve své kariéře. Osvědčeného lancera deváté evoluce specifikace R4 mění za techniku, umožňující posun ještě výše v absolutní klasifikaci. Již tradičně také nezapomněl na fanoušky a spolu se svým týmem pro ně připravil nástěnný kalendář na rok 2013. Se spolujezdkyní Martinou Škardovou navíc rozšířili členskou základnu Automotoklubu Český ráj, pořadatelsky se podílející mimo jiné na Rally Bohemia.

19.12.2012
Kalendář 2013 právě v prodeji

Odstartovali jsme prodej teamového kalendáře pro sezónu 2013. Kalendář byl vytvořen ve spolupráci s fanoušky a profesionálními fotografy. Kalendář na Vaši objednávku čeká zde.

9.11.2012
Foto Soutěž

Po velikém úspěchu loňského kalendáře, jsme se rozhodli dát prostor Vám, fanouškům se aktivně podílet na jeho podobě pro rok příští. Povedla se Vám skvělá akční fotka našeho Mitsubishi a máte pocit, že by si místo v kalendáři vedle fotografii Marka Sekáče zasloužila? Pak čtěte dále.

8.11.2012
Sprinterský bronz motivací k vyhlášení soutěže

Svoji nejlepší životní sezónu má za sebou Jan Sýkora. Absolutní sprinterský bronz a obhajobu prvenství ve třídě 2 oslavil den po PSG – Partr Rally Vsetín krátkým testem s fabií S2000. Aby se o svoji radost podělil i s fanoušky, rozhodl se, spolu s Martinou Škardovou a svým týmem, vyhlásit soutěž pro fanoušky – fotografy. Příležitost mají všichni – profesionálové i amatéři.

20.10.2012
Syky jde do boje o sprinterské stříbro

Již před závěrečným podnikem sprinterského šampionátu je jisté, že Jan Sýkora má za sebou nejúspěšnější sezónu své kariéry. Vyrovnané výkony a pět umístění na stupních vítězů mu zajišťují definitivu konečného sprinterského pódia.

3.10.2012
Rally Jeseníky 2012

Celkově 3. místo obsadili Honza tentokrát s náhradníkem Vítem Houštěm na předposledním sprintu v Jeseníkách. Nekompromisní průjezdy naší R4 sledujte v reportážích Světa Motorů a Rally Magazínu Speciál . Oficiální fotogalerii od Martina Klika a Jana Pořízka, onboard z RZ6 a onboard z RZ7 najdete v Galerii .

21.9.2012
Pro Martinu Škardovou asi sezóna skončila

Přísloví sportem ke zdraví neplatilo uplynulý víkend v případě Martiny Škardové. Západočeská spolujezdkyně si při utužování fyzické kondice přivodila vážná zranění a letošní sezóna pro ni s největší pravděpodobností předčasně skončila.

23.8.2012
Rally Pačejov 2012

Skvělé druhé místo vybojovali na Fuchs Oil Rally Agropa Pačejov Jan Sýkora a Martina Škardová. Jejich již čtvrté letošní sprinterské pódium je v průběžné klasifikaci šampionátu posunulo na druhou příčku. Pro závěrečné dva podniky tudíž mají o obrovskou motivaci postaráno.

9.8.2012
Sýkora Racing v Pačejově nabídne novou kolekci oblečení

Dalším vynikajícím výkonem se na Matrix M. V. Rally Kostelec prezentovali Jan Sýkora a Martina Škardová. Na tento výkon hodlá navázat i nadcházející víkend v Pačejově. V servisní zóně své téměř domácí soutěže také nabídne příznivcům k prodeji novou kolekci týmového oblečení.

31.7.2012
Rally Kostelec 2012

Trofeje za 3 místo spolu s oceněním Hvězda Rally z rukou Jana Kopeckého přiváží tým Sýkora Racing z Kostelce. Atmosféru vydařeného víkendu přiblíží fotogalerie Marka Sekáče a onboardy z RZ1 a RZ3.

14.7.2012
Láska na čtyřech kolech

Na populární Rally Bohemia se Jan Sýkora a Martina Škardová chystají naladěni skvělým výsledkem z Krkonoš. Druhé místo je posunulo na stejnou pozici i v průběžné klasifikaci sprinterského šampionátu. Martině navíc dodává energii její nová láska. Tou není nikdo jiný, než dlouholetý úspěšný soutěžák Jan Šlehofer.

9.7.2012
Rally Krkonoše 2012

Po napínavém a vyrovnaném souboji na Rally Krkonoše si Honza s Martinou připsali body za druhé místo v absolutním pořadí. Skvělý výkon posádky si připomeňte v reportážích Světa Motorů a Rally Magazínu Speciál. Oficiální fotogalerii od Marka Sekáče, onboard z RZ4 a RZ7, jedinečný srovnávací ONBOARD z poslední krkonošské RZ, Sýkora vs. Odložilík najdete v Galerii .

24.5.2012
Sýkorův nejlepší výsledek na Kopné

Hned po skončení Autogames Rallysprintu Kopná, na jehož trati vybojoval svůj doposud nejlepší výsledek, čekal Jana Sýkoru velmi zajímavý zážitek – spolu se svými mechaniky se vydal do sídla M-Sportu pro fiestu WRC.

17.5.2012
Rallysprint Kopná 2012

Celkově 6 místo v opravdu nabité konkurenci obsadili Honza s Martinou na populární Kopné. Nekompromisní a dravé průjezdy naší R4 sledujte v reportážích Světa Motorů a Rally Magazínu Speciál . Svoje nadání pro otevírání zamčených vozů drátem dokazují mechanici Sýkora Racing v reportáži Sport Motor News TV . Oficiální fotogalerii od Marka Sekáče a onboard z RZ4 najdete v Galerii .

11.5.2012
Sýkora si zlepšil náladu na motokáře

Hned v úvodu skončila Thermica Rally Lužické hory pro posádku Jan Sýkora – Martina Škardová. Neporušila tak svoji tradici, kdy v okolí Hrádku nad Nisou buď dosáhne skvělého výsledku, nebo končí brzkým odstoupením. Zatímco mechanici vyplnili čtrnáctidenní pauzu před třetím sprintem sezóny – Kopnou – opravou mitsubishi, Honza se odreagoval za volantem své motokáry na MČR v autoslalomu.

29.4.2012
Rally Lužické hory 2012

Defekt a potíže s převodovkou vyřadili posádku už po 2 RZ. Přesto máme krásnou fotogalerii pořízenou Markem Sekáčem přímo z vrtulníku. To jak defekt může zkazit celou soutěž hned na samém začátku ukazuje onboard z RZ 1.

14.4.2012
Posádka Sýkora - Škardová v reportážích z Rally Vysočina 2012

Perfektní průjezdy a zajímavé rozhovory posádky můžete vidět v reportážích Světa motorů a Rallymagazínu speciál.

11.4.2012
Stříbro k narozeninám

Krásný dárek v podobě stříbra na Rally Vrchovina si k dvaatřicátým narozeninám nadělil Jan Sýkora. Se spolujezdkyní Martinou Škardovou a repasovaným lancerem R4 se od úvodní rychlostní zkoušky pohybovali v popředí výsledkové listiny. Bezchybným výkonem se nakonec vypracovali až na skvělou druhou příčku absolutní klasifikace.

10.4.2012
Rozhovory s Honzou a Martinou ve videu z Rally Vrchovina

Detaily ze spolupráce s Emilem Trinerem a tajemství správného fungování vozu R4, prozradí reportáž SMN TV z Rally Vrchovina.

10.4.2012
Onboardy Rally Vrchovina

Honzovi dravé průjezdy na hranici rizika se dostali do Best of sesřihu krizovek ze soutěže. 6 čas v RZ4 a maximální soustředění a preciznost v RZ7 .

8.4.2012
Rally Vrchovina 2012

Skvělým druhým místem vstoupili Honza s Martinou do sprintové sezóny 2012 na Rally Vrchovina. Velký dík patří fanouškům za podporu a těšíme se na nadcházející závod, kterým je Rally Šumava. Fotky od dvorního fotografa Marka Sekáče můžete shlédnout v galerii.

27.3.2012
Jan Sýkora komentátor

Honza Sýkora v nové roli komentátora. Svými postřehy přispěl do reportáže z Valašské Rally 2012.

20.3.2012
Syky v rozhovoru pro Rallymagazín

Jan Sýkora poodhalil plány pro sezónu 2012 v rozhovoru pro Rallymagazín.

22.2.2012
Je lepší brečet v limuzíně, než v autobuse

Martina Škardová se loni po roce vrátila na horké sedadlo vedle Jana Sýkory. Společně bojovali o nejvyšší příčky sprinterského šampionátu, dvakrát se představili i v MMČR, na Rallyshow Uherský Brod osedlali octavii WRC. Martina navíc v Českém Krumlově četla noty mladému Martinu Bujáčkovi, který se tak stal třetím pilotem její kariéry. Na Pražském Rallysprintu se pak ujala role prodavačky kalendářů. S některými ze svých mnoha zážitků a dojmů se ochotně podělila v následujícím rozhovoru se čtenáři serveru eWRC.cz.

14.2.2012
Sezóna 2012 bude řežba

Loňská sezóna byla pro posádku Jan Sýkora – Martina Škardová jednou z nejvydařenějších v jejich dosavadní kariéře. Populární dvojice hodlá i letos pokračovat v nastoleném trendu a v kokpitu svého lanceru R4 chce opět bojovat o nejvyšší příčky sprinterského šampionátu. Do bojů bude premiérově vyrážet ze zázemí vlastního týmu, situovaného do dílny pod zříceninou hradu Vlčtejn.

5.12.2011
Přažský Rallysprint

Závěrečný podnik sezony byl pro Honzu pražský rallysprint, který absovoval s vozem Škoda Octavia WRC spolu s reklamním partnerem Jaroslavem Houbou na sedadle spolujezdce.

15.11.2011
Ukončení sezóny v Bělé

V sobotu 19.11. od 10 hodin bude Honza v rámci ukončení sezóny jezdit s Mitsubishi v Bělé pod Bezdězem. Přijďte se spolu s ním rozloučit se sezónou 2011 :-)

10.11.2011
Když show, tak s WRC

Vynikající sezónu, během níž bojovala o stupně vítězů sprinterského šampionátu, zakončí posádka Sýkora – Škardová v kokpitu Škody Octavie WRC.

9.11.2011
V Uherském Brodě s Octavií WRC

Nastavajicí víkend se Honza s Martinou zúčastní RallyShow Uherský Brod s vozem Škoda Octavia WRC. Cílem tohoto závodu je otestovat vůz před pražským rallysprintem, pobavit sebe a především diváky.

23.10.2011
Poslední závod sezóny na Rally Vsetín

Na posledním sprintu letošní sezóny Rally Vsetín obsadili Honza s Martinou osmé místo absolutně. Tím vybojovali titul ve třídě 2 a čtvrté místo v absolutním pořadí. Posádka touto cestou děkuje všem fanouškům a v neposlední řadě reklamním partnerům za podporu.

14.10.2011
Sýkora: „Extrémní riziko jsem odmítl!“

Stabilní forma a vyrovnané výkony drží posádku Jan Sýkora – Martina Škardová ve hře o mistrovské pódium seriálu sprintrally. Západočeské duo má dokonce teoretickou šanci i na absolutní titul a tak se těší na dramatické vsetínské vyvrcholení šampionátu.

30.9.2011
Test před Jeseníky

V neděli 2.10. se ve Vyskeři u Turnova uskuteční od 12.00 hod. Honzův test před Rally Jeseníky.

18.9.2011
Sýkora a Škardová jdou do čela šampionátu

Třetí letošní stříbro, tentokrát z Horácké rally, vyneslo posádku Sýkora – Škardová do čela průběžné klasifikace sprinterského šampionátu. V závěrečných dvou podnicích seriálu se Honza s Martinou chtějí rvát o titul.

11.9.2011
V Třebíči za 2

Jan Sýkora s Martinou Škardovou obsadili na horácké rally vynikající 2 místo v absolutním pořadí. Zároveň je tento výsledek posunul do čela MČR. Děkujume všem fanouškům kolem trati za podporu a skvělou atmosféru na trati.

11.8.2011
První pódium pro R4 v Čechách

Agropa Rally Pačejov se stala místem prvního pódiového umístění vozu specifikace R4 v České republice. Zasloužila se o to se svým lancerem posádka Jan Sýkora - Martina Škardová, která se zároveň čtyřiadvacetibodovým ziskem posunula na průběžně bronzovou příčku sprinterského šampionátu.

21.7.2011
Tohle už si příště líbit nenecháme!

Rozporuplné pocity si z víkendové Rally Vysočina odvezla posádka Jan Sýkora – Martina Škardová. Její útok na nejvyšší příčky totiž zhatila hodně přísná půlminutová penalizace, která odsunula sympatickou dvojici na pozici mimo stupně vítězů.

12.7.2011
Bohemka dodala sebevědomí

Na mladoboleslavské Rally Bohemia absolvovali Jan Sýkora a Martina Škardová premiéru s lancerem, kompletně přestavěným do specifikace R4.

29.6.2011
Jan Sýkora premiérový start s R4 nedokončil

Své první letošní odstoupení zažila na Rally Krkonoše posádka Jan Sýkora – Martina Škardová. Podíl na něm měla ještě nedokončená přestavba jejich lanceru z enka na R4.

23.5.2011
Syky spokojen i přes penalizaci

Také ve druhém podniku sprinterského šampionátu, Impromat Rallysprint Kopná, se velmi kvalitním výkonem prezentovala posádka Jan Sýkora – Martina Škardová.

27.4.2011
Lepší bronz v hrsti než skončit kvůli stříbru na střeše

Detaily z prvního rallysprintu sezony v rozhovoru přináší server ewrc.cz.

27.4.2011
Lužické hory 2011

Fotogalerie z vydařeného závodu v okolí Liberce okem dvorního fotografa Marka Sekáče.

18.4.2011
Rally Šumava 2011

Premiérovou soutěží byla pro posádku Sýkora - Škardová Mogul Rally Šumava Klatovy, kterou poznamenala tragická událost. Tímto bychom chtěli vyjádřit rodině Jirky Skoupila upřímnou soustrast a popřát mnoho sil.

15.4.2011
Jan Sýkora Online

Náš team spouští novou webovou prezentaci, kde najdete kompletní informace o posádce, teamu a závodním voze. K dispozici jsou zde nejnovější fotografie, videa a onboardy.

Sezóna 2013
5.4. - 6.4. Rally Vrchovina
26.4. - 27.4. Rally Lužické Hory
10.5.- 11.5. Rallysprint Kopná
7.6. - 8.6. Rally Krkonoše
12.7 - 13.7. Rally Bohemia MMČR
26.7 - .27.7. Rally Kostelec nad Orlicí
9.8. - 10.8. Rally Agropa
všechny závody
Partneři: